Ach jo, to by se policistovi stávat nemělo

Autor:Svatopluk Dubský
ISBN:978-80-7666-048-9
Vazba:V8a
Náklad:1000 ks
Formát:A5
Barva:obálka
Počet stran:284
DPC:289,– Kč
Rok vydání:2021

nebo, pokud nemáte nastaveného poštovního klienta a tlačítko vám nefunguje, zadat adresu ručně:

achjodubsky(z)seznam.cz


Je možné, aby český policista zažíval podobné maléry a trapasy jako filmoví hrdinové Johnny English nebo inspektor Clouseau? Pro mladého, začínajícího policistu Sváťu žádný problém.Jakmile nastoupí k policii, už první den se dostane do velkého průšvihu, po kterém očekává okamžitý vyhazov. Naštěstí se tak nestane a na obvodním oddělní policie se pak seznámí s několika kolegy, což jsou také samorosti a podobní průšviháři jako on.

Společně zažívají spoustu humorných příběhů a navzájem si tropí kanadské žertíky. Hlavní hrdina však nejvíce slouží s ostříleným policistou Standou, se kterým společně zachraňují děti, čelí bláznům a po událostech z 11. září 2001 se v rámci bezpečnostních opatření ocitnou na střeše brněnského letiště se samopaly v rukou. To ale opět končí jen velkým malérem.

S kamarády z práce založí Whisky club, kde se zásadně nechlastá, pouze degustuje kvalitní alkohol. Jejich akce však dopadají špatně a manželky jim už přestávají jejich řádění tolerovat. Založí si protestní Baileys club, kde při ochutnávkách domácích likérů kují pikle proti svým manželům.

Nakonec přimějí své protějšky ke strávení společné dovolené. To budou muži z Whisky clubu zase v pořádném průšvihu! Ach jo…


Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Chcete vydat knihu? Přijďte se poradit!