Zlatá perla a cesta kolem světa

Autor:

Filip Jelínek
ISBN: 978-80-88088-95-0
Vazba: V2
Náklad: 1000
Formát: 148×210 mm
Barva: obálka
Počet stran: 176
DPC: 300.- Kč
Rok vydání: 2018

(možno s podpisem či věnováním na přání)

nebo, pokud nemáte nastaveného poštovního klienta a tlačítko vám nefunguje,

zadat adresu ručně: filipekjelinek(z)seznam.cz


Voda. Oheň. Země. Vzduch.

Dobrodružné putování skupinky dětí, která je vtažena do života magie a přírodních živlů, aby se je naučila ovládat a mohla tak bojovat se skrytým zlem, jež hledá ztracený pátý živel.

Dávno zapomenuté zlo se vrátilo. Černá magie probouzí stvůry světa a lační po tom, co jí kdysi uvěznilo. Moc zrozena z planoucího ohně, průzračné vody, živé země a silného větru.

Sledujte osud živlů, jejichž osud se rozvine ve velkolepý příběh, kdy se na bojišti setká naděje se smutkem, dobro se zlem o moc a vládu nad vším kolem.

openbook

Ukázky z knihy


logo-KL-symbol

Je mi dvacet let. Jsem začínajícím spisovatelem a pro někoho jako jsem já bylo vždy nemožné vydat knihu. Dlouho jsem hledal, u koho ji vydat, ale otázkou spíše bylo, kdo k tomu bude svolný.

Pro žádného spisovatele nikdy nebylo nic těžšího, než získat vydavatele knih a většinou každý pohoří, protože není dost známý nebo pro nakladatelství dost dobrý.
Jednou jsem však narazil při hledání na nakladatelství „KLIKA“ vedené panem Jiřím Noskem. Pročítal jsem si jeho webové stránky a informací, kterých se mi dostalo, jsem předtím nenabyl nikde jinde. Za mě bylo rozhodnuto. Napsal jsem tedy panu Noskovi a dostalo se mi i milé a přívětivé odpovědi. A tak jsme se několikrát sešli a bavili se o různých variantách vydání, rozebírali fungování jeho nakladatelství a já se s potěšením rozhodl vložit do něj svoji důvěru.
Řešení různých problémů, stylizování a grafiku jsme samozřejmě rozebírali dlouhou dobu a byli jsme v neustálém kontaktu, kdy jsme dávali dohromady dílo, které bylo do té doby jen v mých představách.

Náročná práce pana Noska je velmi spolehlivá a jeho nakladatelství umožňuje zhmotnit každému jeho sen, což mi jinde nebylo umožněno. Knihu jsme dokončili a já se díky „KLICE“ stal součástí kulturního světa.

Doporučuji tedy všem spolupráci s tímto nakladatelstvím. Je totiž dobré míti v životě KLIKU.

Filip Jelínek

autor knihy „Zlatá perla a cesta kolem světa“ (2018)

 

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Chcete vydat knihu? Přijďte se poradit!