Vějíř cest

Vějíř cest
Autor: Naďa Karlická
ISBN: 978-80-87373-52-1
Vazba: V8a
Náklad: 800 ks
Formát: 125×195 mm
Barva: obálka (4/0)
Počet stran: 168
DPC: 190.- Kč
Rok vydání: 2014

Objednat přímo u autorky

(možno s podpisem či věnováním na přání)


Otevřením Vějíře cest se k čtenářům dostávají neobyčejné zážitky a postřehy z obyčejného života lidí v exotických zemích. Autorka pobývala v indické, japonské a beduínské rodině, s beduíny dokonce sdílela stan na Sahaře. Měla možnost poznat jejich život opravdu zblízka a díky kulturním rozdílům docházelo k mnoha úsměvným situacím, které s nadhledem ve své knize popisuje. Kromě toho přináší i své zážitky z pobytu v Číně a Brazílii.

RNDr. Jiří Grygar, CSc.:

Autorka prokázala obdivuhodný smysl pro sebeironii a inteligentní humor; přitom je nepochybné, že ty bizarní situace, do nichž se nevyhnutelně dostávala, se opravdu odehrály. Pohledy, které nabízí, jsou neobyčejně bystré, vynikají stručností i šťavnatostí.

openbook

Ukázky z knihy:

Horké lázně / Masáž


 

reakce čtenářů:

Vějíř cest zachycuje autorčiny postřehy z několika exotických zemí. Autorčino životní krédo – vše zažít, vše zkusit – ji přivádí do mnoha nevšedních situací, které řeší s nadhledem a humorem. Skvělá odpočinková kniha, která i poučí.

Šárka

Knížka Vějíř cest se mi moc líbila, je tam spousta humorných situací a nyní úspěšně koluje mezi mými přáteli. Vřele doporučuji.

Olga

Právě jsem dočetla knížku Vějíř cest od Nadi Karlické. Je to výborně napsané – svižně, věcně, vtipně, prostě strhující. Je to čtení pro celou rodinu a určitě čtenáře obohatí o nevšední a intimní zážitky, které jako běžní turisté těžko zažijí. Knížku doporučuji svým známým a ještě nikoho nezklamala. Přeji paní Karlické další tvůrčí a cestovatelské zážitky.

Ing. Jaromíra Vlasáková, Hranice

Z dopisů a mailů:

Naďo,

v prvé řadě Ti děkuji za Tvou knihu. Došla v pravý čas a přečetl jsem ji ihned  po mém návratu z Indie. Stránky týkající se této země mě vrátily letecky po pouhém týdnu zase zpět, jako bych z Dilí ani neodletěl. Pan Grygar je jako obvykle  při hodnocení  knihy velmi vystižný, plně sním souhlasím. Málo slovy a stručnými výrazovými prostředky dokážeš čtenáře seznámit s životem a charaktery lidí dané země a vystihnout atmosféru situace.

Hezké další zážitky ti přeje

Libor Kojetský

Dobrý den,

Vaši adresu jsem dostala od manžela Zdeňka, který mně dal i Vaši knihu Vějíř cest. On není, jako většina mužů, moc velký čtenář a věděl, že mně kniha udělá radost. A opravdu udělala! Při čtení jsem se poučila i pobavila. A hlavně Vás obdivovala, že jste zvládala cizí jazyky a získávala všude přátele.

Děkuji za čtenářský zážitek a přeji další zajímavé cesty!

Pavla Vítková

Ahojky Naďo,

zdravím Tě na cestách a doufám, že nasáváš nové zážitky pro novou knihu na kterou se už moc těším. Vějíř jsem přečetla jedním dechem. Prostě a jednoduše – SUPER. Už ho přečetla i moje mamka, která byla nejdál v Italii v Benátkách se zájezdem před 20 lety. Také ho přečetla za dva dny. Měj se moc hezky a pořádně si cesty užij.

Díky. Milka Suchánková

Uložit

Uložit

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Chcete vydat knihu? Přijďte se poradit!