Čti nebo střelím

Autor:

G. Kettler
ISBN: 978-80-87373-73-6
Vazba: V2
Náklad: 1000
Formát: 130×200 mm
Barva: obálka
Počet stran: 124
DPC: 136.- Kč
Rok vydání: 2017

(možno s podpisem či věnováním na přání)

nebo, pokud nemáte nastaveného poštovního klienta a tlačítko vám nefunguje,

zadat adresu ručně:


Básničky, které se nehlásí k poezii a nectí krásný ani spisovný jazyk. Veršíky obhroublé až drsné, zveršované vtipy, mnohdy vousaté, většinou velmi nekorektní. Krasoduch by je četl leda před namířenou pistolí. Ale jistě se najdou i čtenáři, kteří se při jejich čtení budou bavit.

openbook

Ukázky z knihy


logo-KL-symbol

Moje starší kolegyně jednou prohlásila, že jsem „životní klikař“. Podle její teorie jsou pouze dva druhy koní – do „tahu“ a nebo do „kočáru“ – a já musím přiznat, podle toho, co mi život „nadělil“, že jsem „kočárovej“. Na internetu jsem si našel od Jiřího Noska rady, jak si vydat knihu. Nejenže mě trpělivě jako „náhodného turistu“ postupně do všeho okolo vydávání klih zasvětil, ale dodal mi zároveň odvahu se do něčeho podobného pustit.

Když odjel do zahraničí, „převzal“ mě jeho bratr Tomáš a v závěru nad vším bděly laskavé oči paní Věry Noskové. Vše, co jsem s každým z nich domluvil, bylo do puntíku splněno – v dnešní době něco vzácného, něco, co lze krátce označit termínem „stará škola“. Jim vděčím za to, že jsem si mohl udělat „radost“ a vydat svou knihu. Vydavatelství Klika mohu všem vřele doporučit.

Ing. Jiří Ettler

autor knihy „Čti nebo střelím“ (2017)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Chcete vydat knihu? Přijďte se poradit!